Відгуки про компанію SENKUR - інтернет-магазин одягу, взуття, аксесуарів
- Федір Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Куртка зимова сірого кольору, стильно виглядає. Тепла і легка, гарно тримає форму. Задоволений покупкою, рекомендую тим, хто любить комфорт і стиль;)
- Коментар продавця
Ми раді, що вам все сподобалось, завжди будь ласка
- Коментар продавця
- Юлія Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Так на перший погляд все класно, якість кльова, тканина приємна, шви гарні та акуратні, але замість футболки прийшов лонгслів) це не критично в нашому випадку, тому не страшно, думаю, що це випадковість
- Коментар продавця
вибачте, помилково сталось, питання з вами вирішили)
- Коментар продавця
- Наталья С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Куртка-пуховик колір фіолетовий насичений темний, такий як хотіли! Змійки всі працюють, каптур з козирком. Єдине, що мені не сподобалось це довжина рукава, вони короткі, на ріст 177 повинна бути довжина як мінімум 63 см.
- Коментар продавця
раді, що вам сподобалась куртка, все як ви хотіли, на довжину рукава на жаль не можемо вплинути, бо не є виробниками, але можемо зауважити у виробника, щоб на це звернули уваги при подальшому пошиттю
- Коментар продавця
- Федір Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Юрий Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олександр У.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ширпотреб
- Олександр У.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Оксана С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Катерина П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Оксана В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Якість костюма бажає бути кращим,поки міряли то все довкола було обсипано ворсинками із флісового костюма,якби линяв.
- Коментар продавця
така особливість матеріалу, костюм не линяє, скільки продали - на якість ще ніхто ніколи не жалівся, нам дуже жаль, що вам не підійшло
- Коментар продавця

